| stefan0 a întrebat:

Scuze categoria. Mi-am instalat Metin2 United si nu ma lasa sa-l joc imi zice: Sorry. Your system does not support 3d graphics. Please check your hardware and system configeration then try again.

4 răspunsuri:
| titi14 a răspuns:

Mda pai calculatorul sau laptopul tau nu suporta grafica 3d nu ai ce sa faci

| LightBox a răspuns (pentru titi14):

Mda pai asa oameni prosti nu au ce cauta pe TPU cu astfel de raspunsuri stupide. Ia si invata inainte sa spui ceva desteapt-o

| stefan0 explică (pentru LightBox):

Is destept.

| playermt2 a răspuns:

Daca ai windows xp sp 2 transformal in sp 3, exact asa am patit si eu.