| stefanstef a întrebat:

Mi-am instalat pes 2010 demo si cand sa intru in el imi apare o eroare care imi spune *This application has failed to start because d3dx9_30.dll was not found.RE-installing the application may fix this proble* si nu stiu ce sa-i fac. L-am si instalat din nou si tot degeaba. Cine ma poate ajuta, va rog mult, ofer funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Marius_Andrita_1994 a răspuns:

Instaleaza DirectX-ul. Il gasesti pe site-ul Microsoft

| stefanstef explică:

Si ce fac cu site-ul ala theemperor

| stefanstef explică:

Va multumesc mult, v-as da la amandoi funda dar theemperor m-a ajutat si la prima intrebare. Da va mai rog ceva, de unde as putea sa descarc pes 2010 full