| MiculFaraon a întrebat:

Mi-am instatalat fifa 16 versiunea pc si la origin imi cere product code. Cine poate sa imi dea si mie un cod de genul? multumesc

4 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu l-ai instalat tu cum trebuie la origin trebuie sa creezi un cont nu sa treci un cod in plus daca jocul nu e original s-ar putea sa aiba nevoie de update si eu vad pe site varianta fifa 16 are 5 update-uri cu tot cu joc la vreo 13 gb si ceva

| MiculFaraon explică (pentru CatalinVictor1985):

Mi-am creat si cont iar apoi sa trec product code.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Da mai multe detalii la joc ce versiune e cati gb are?

| Cliar a răspuns:

Normal ca iti cere product code wtf, jocul nu e gratis. Daca vrei gratis, poti juca maxim demo-ul.