| RaoulSS a întrebat:

Mi-am luat acest controller:http://www.emag.ro/......1610064100 si as vrea sa ma joc dirt 3 DAR imi zice sa apas butonul start si apas toate butoanele de la controller si nu merge si nici nu mil recunoaste STIE CINEVA VREO SOLUTIE daca nu macar niste jocuri mai smechere care sa se joace cu controllerul acesta PLS FUNDA

1 răspuns:
| SebySeby12 a răspuns:

Jocuri smechere care ti-ar pute merge ar fi Gta 4, NFS Carbon, Run, Most Wanted, Underground 1-2, Gta 5, vezi tu care iti plac happy