| omuletulTNT a întrebat:

Mi-am luat cont premium pe minecraft si nu stiu ce sa fac dupa aceea.unii mi-au spus ca trebuie sa imi descarc ceva minecraft special dar nu stiu exact. ofer fund

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/launcher/Minecraft.exe

intra aici si o sa iti downloadeze executabilul.
o data intrat, logheaza-te.
imediat dupa asta o sa inceapa sa iti descarce jocul.
se v-a descarca si instala in C in Appdata/. minecraft
poti intra in app data dand pe run %Appdata%

| omuletulTNT explică (pentru Danzell):

Imi mai dai te rog o data linkul? si mersi mult

| Danzell a răspuns (pentru omuletulTNT):

Minecraft.net/download

sub minecraft for windows ai un text cu minecraft.exe.
dai click pe el si ar trebui sa iti descarce ce iti pusesem eu sus

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Salut.Daca tiai luat cont premium pe minecraft cand intri in el iti apare launcher acela.Cand deschizi launcher acela trebuie sa dai la "Option" si dai "Premium Mode", acolo bagi contul si intri linistit, fara probleme.Salut,bafta cu contulwinking