| Preduna_Cristi_1995 a întrebat:

Mi-am luat de curând un ps3 la mana a 2 e varianta slim de 320 de gb, un cech 3004b la ce trebuie sa ma uit/sa urmăresc la el dacă funcționează bine?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Prima data sa nu aiba probleme gen se stinge singur, incearca sa te joci 3-4-5 ore in continuu sa vezi daca intampini probleme, cand bagi jocuri gen GTA V, FIFA 15, FIFA 16 etc, o sa scoata zgomot, orice PS face asa. nu e un motiv de ingrijorare asta, cand semnalizezi ceva ne in regula, atunci sa iti faci griji happy

| Preduna_Cristi_1995 explică (pentru Alexuţ02):

M-am jucat aseară 5 ore non stop și nu a avut nici o problema nu se întrerupt nu s-a stins nimic nu are zgomote

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Preduna_Cristi_1995):

Atunci este foarte bun, sa il stăpânesti sănătos