| eugaby7979 a întrebat:

Mi-am luat metin 2 ro si cand sa imi intre in joc imi da o eroare (HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR:HSUPDATE_TIMEOUT)ce pot face, stiti ce primiti la schimb 1000 lei, glumeam doar o funda

3 răspunsuri:
| AlexandruBalint99 a răspuns:

Poate nu l-ai descarca de unde trebuie
si daca iti scrie (HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR:HSUPDATE_TIMEOUT)inseamna ca pe joc este un hacker si trebuie sa dezinstalezi sa sa-l instalezi din nou jocul ca asa imi facea si mie

| UssuallyMen a răspuns:

Frate,in partitia unde l-ai pus tu depinde(e, d, c etc)nu se poate descarca.parerea mea este sa incerci sa il reinstalezi in alta partitie