| casian_6775 a întrebat:

Mi-am luat recent o sursa cooler master b600 si intamplator am citit un review la sursa pe hardware secrets. si in review zicea ca nu poate livra mai mult de 450 de w. mentionez ca sursa e de 600w. eu am un i5 4570 nu intentionez overclocking si pe viitor o sa imi iau o placa video cv gen 7950 sau gtx 760. intrebarea este daca sura o sa imi tina fara probleme pc-ul. mai am cateva zile drept de return si ma gandeam sa o schimb.Si cu ce model as putea sa o schimb dar nu sa nu depaseasca 350 ron.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

O sa-ti duca configuratia. Daca vrei ceva sursa buna/mai buna opteaza pentru oricare din acestea:
http://bit.ly/1ar2tfE