| MetfeXs a întrebat:

Are cineva sursa din gama Cooler master? Este buna? As cumpara o sursa Cooler master b600 pentru un dual-core g3220 haswell 3ghz. Suporta?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, suporta, dar nu inteleg de ce vrei o sursa de 600w pentru un calculator care in amximul maximului nu o sa depasesca 75W... Mai pe romaneste arunci cu banii aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-o recomand.Are doar o linie de 12v, care o sa se incinga si o sa-ti apara oscilatii de voltaj.Nici nu stiu daca are izolatie sleeve pe cablul principal.Vezi sursa Njoy daca iti place:
http://www.mygarage.ro/......00wrx.html

| XxAnonimuXx a răspuns:

da suporta linistit eu am

| XxAnonimuXx a răspuns:

Vezi si pe altex mai ieftin