| DooM a întrebat:

Mi-am luat si eu m2fish 4.0 am undita +4 si nu stiu dc nu imi prinde mai nimic. Stie cineva de ce? Dau F U N D A!

4 răspunsuri:
| L3GENDAR3L a răspuns:

Da nu iti prinde pentru ca el are un anumit timp nu e sincronizat ca aia vine cu 3 sec mai devreme mai tarziu etc.

| xStefanXxX a răspuns:

Pai poate poate nu sti sa prinzi cu ea pesti intreaba si tu admin sau uitate pe forum cum prinzi pesti cu undita. Bafta!

| porthos a răspuns:

incearca cu asta, dar sa nu umbly la fishdelay si bot delay http://www.megaupload.com/? d=IYV22CF2

| Crystutzu a răspuns:

Man cu l-ai fc ajuta-ma si pe mine te rogtongue ca am avut si 3.8 parca