| TurnOn a întrebat:

Eu joc metin si nu stiu cum sa pescuiesc...adica poon pe undita momeala si o arunc apoi cand trage o scot dar nu prin nimic! E vreo smecherie sau cum pot sa prin si eu ceva? Daca pescuiesty poti prinde scoici?

7 răspunsuri:
| BuciSh0t a răspuns:

Pai pui momeala.arunci undita in apa.si cand apare aia cu pestele astepti 3 sec si tragi happy. Funda?happy

| P0pCorN a răspuns:

1.Pui Pasta sau Rama in carlig(undita) astepti 15-20-30 sec sau poate chiar mai putin pana iti apare deasupra capului un peste in carlig si apesi repede space cand iti arata acea iconita.Si da poti prinde colorante de par, inele si scoici dar foarte rar... Daca ai alte probleme viziteaza www.metin2.ro cauta Admin /l[DecE]l/.:D.Bafta! Sper ca te-am lamurit...

| BuTCh3RMaN a răspuns:

Da poti prinde dar trebuie sa astepti 3 secundebig grinbatting eyelashes

| BuTCh3RMaN a răspuns:

Astepti 3 secundebatting eyelashes

| BuTCh3RMaN a răspuns:

Stai 3 secundebatting eyelashes

| Mariusello_4524 a răspuns:

Eu cand pescuiesc dupa ce imi apare semnul acela cu pestele si undita deasupra capului astept in general 3 secunde apoi trag.Scoicile le obtii dand clik dreapta pe pesti sau dublu clik. Sper sa-ti foloseasca!winking

| Mariusello_4524 a răspuns:

Eu stiu ca atunci cand pescuiesti dupa ce iti apare semnul cu pestele si undita deasupra capului astepti 2, 3, 4 secunde dupa ce dispare si tragi.Scoicile se obtin dand clik dreapta pe peste sau dublu clik dar nu cade din fiecare peste. Sper sa te descurci!winking