| CyberFanthoms a întrebat:

Mi-am reinstalat windows 7 recent si mi s-au instalat toate driverele dar cel audio nu stiu ce are de fiecare data cand reinstalez are ceva si dupa aia nu stiu ce fac si merge cateodata intram la driver si era pe mute dar acum nu stiu ce are de unde as putea descarca driver sau cum il scot de pe multe sau ce sa fac?
FUNDA!

1 răspuns:
| Seby159 a răspuns:

Incearca cu programul robot driver. Insaleaza si descarca singur toate driverele neinstalate din pc. Eu cu acest program imi descarc toate driverele, adica el le descarca. Il poti descarca de aici:
http://driver-robot.soft32.com/free-download/ funda? :P