| sekira a întrebat:

Mi-am scos joaca Counter Strike Source, cin vreau sa ma conectez la vreun server imi scrie in consola
] connect 46.174.52.14:27246
Network: IP 89.149.127.225, mode MP, dedicated No, ports 27015 SV / 27005 CL
Unable to remove c:\program files\cs source ������� �������\cstrike\SAVE!
Connecting to 46.174.52.14:27246...
Retrying 46.174.52.14:27246...
Connection failed after 4 retries.
Ce sa fac? ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| ManTheMan8 a răspuns:

Pe Counter Strike Source si Global offensive nu prea s-au creat multe moduri si skinuri pentru a putea juca pe servere inca sunt in lucrare. Ai sa vezi ca nu poti sa bagi nici la favorite svr-le... daca chiar vrei sa te joci counter cu skinuri noi incearca Counter Strike Lant-Final sau Joy-Net au skinuri destul de noi si smecherewinking. Funda? happy