| MArgh a întrebat:

Mi-ar merge cyanogenmod 12 pe Samsung galaxy tab 3 de 7 inchi? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

Merge orice mod Android. Putine moduri sunt care cer diferite resurse pentru unele functii.

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Presupun... daca il instalezi bine, merge. Sa nu uiti de backup oricum

| MArgh explică (pentru ﱞﱞﱞ):

Nu fac backup, deoarece am instalat gapps pe cm 12 si am cont gmail.Am facut poze doar pe telefon si le pot pune pe micro sd. Daca dau backup la vechiul android, risc sa am wolfbrick.