| ArchWord a întrebat:

Mi-ar rula macar la low-medium jocul Total War Rome II pe un calculator cu placa video Nvidia GTX 650 Gainward si procesor Intel(R) Celeron(R) CPU E3400 @ 2.60 GHz 2.60 GHz si 4 gb ram? chiar daca e procesori mai de dat pe lemn mi-ar rula fara freeze sau sa mearga incet, low-fps?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ruleaza, esti prea panicat. Ala nu e un loc prea obositor pentru pc.

2 răspunsuri:
| ArchWord explică:

Mersi pentru raspunsuri!

| anonimulk a răspuns:

Salut iti ruleaza la medium ca l-am avut si eu si jocu nu e foarte puternic ai noroc de placa video si de ram

funda p.s