| GabrielAlin1996 a întrebat:

Mi s-a instalat NFS Hot Pursuit in C, unde am Windows-ul. Daca il mut in D mai porneste jocul? plzzz help dau funda

4 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

Ma tu sti ce calculator bun trebuie sa ai sa iti mearga Need For Speed hot pursuit iti trebuie minimum:Intel core i 5.Placa grafica ati radeon care e 1.200 de ron! 4ram si 2.60ghz.Nu conteaza unde il pui e logic ca nu iti porneste daca nu ai calculatorul performant. Daca ai pentium 4 si chiar daca il deschizi vei avea neplacerea ca jocul ma merge sacadat din cauza ca calculatorul tau nu e performant. Daca vrei sa ti se deschida jocul ia-ti un calculator mai bun Intel i5. Daca ai Pentium 4 e imposibil sa se deschida din cauza ca calculatorul tau e prea slab!

| ๓itนpitน a răspuns:

Sigur,nu conteaza unde este situat fisierul, ci sa fie intreg si functional, daca nu stergel si instaleaza-l iar in D

| anonim57clx a răspuns:

Da o sa mearga dar mai bine il stergi si il instalezi in d fundita!

| GabrielAlin1996 explică:

Lunetistule nu am calculator cum spui tu dar imi merge foarte bine NFS Hot Pursuit. Problema e ca n-am putut sa setez folderul in care vroiam sa-l instalez, s-a instalat singur in C. De aceea am pus intrebarea daca mai porneste jocul daca il mut in D.