| MaRCojr a întrebat:

Mi s-au stricat controalele la counter, alea cu care cumparam arma principala (ak47 si m4a1) cu F1.
Am mai patit eu asa.
Imi puteti zice cum trebuie sa le asez?
Sau sa-mi dati o chestie din aia(am uitat cum ii zice) pentru a merge din nou

Răspuns Câştigător
| cosminutzu90 a răspuns:

Te duci in optiuni, controale, si de acolo setezi ce vrei tu(daca stii engleza desigur).Si daca vrei sa iei toate controalele de la capat, scrie undeva acolo sa revii la setarile de la inceput.Si daca nici asta nu stii, poti descarca de pe net un config nou, nemodificat. Funda?