| kiLLeRbusTed a întrebat:

Miam instalt fifa 07 pe laptop si imi scrie:FIFA 07 Requires Hardware Graphics Acceleration. Ce fac sa-mi mearga jocul.Mentionez ca numai am driverele placii video... EXista vreo alta medota, fara sa reinstalez drivele placii video? pls help me! dau funda~~~

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai alta metoda decat sa instalezi driverele placii video nu exista! Chiar lucrul asta ti-l cere! Uite, am urcat programul Driver scaner pe megaupload. Descarca-l! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo! Download link: http://www.megaupload.com/? d=5VDK5NAR Succes!

| kiLLeRbusTed explică:

Io nu am licente e una trial la windows