| LDAfurry a întrebat:

Cand intru in FIFA 07 imi da eroare si zice ca : "Fifa 07 requires hardware graphics acceleration" ce trebuie sa fac ca sa imi mearga iarasi help dau funda?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza directX 9c sau du-te la meniul start, run si scrie '' dxdiag ''si vezi daca ai activat direct3d accelerator sau directdraw sau agp texture! Intra in tabul-> Ecran.

| Bogdy4Boss a răspuns (pentru neluL):

NeluL nu imi merge am directX 9c la PC si tot nu merge si cu aia:,, start..." nu inteleg ce vrei sa spui explica te rog mai in detaliu ca nu ma pricep la PC.
Te rog ajuta-ma

| neluL a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Intra in Start -> in Run scrie ->dxdiag si click OK -> in fereastra care se deschide da click pe tabul Display (stanga sus).