| SkatePunkk a întrebat:

Mie mi-ar merge GTA IV? am un laptop Compaq Cq58, 4 GB Ram, Placa video Intel(R) HD Graphics 1157 MB, procesor Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1, 80 GHz, DirectX 11. funda cu mare drag pentru cel mai complex si adevarat raspuns! big hug

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la 800x600 si toate la low ai avea sanse

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ai placa video integrata si procesorul slabut

| SkatePunkk explică:

Tocmai l-am instalat, imi merge fara sa sacadeze pe 800x600 dar nu vad drumul doar stalpii si apa crying