| IIxGriimZz a întrebat:

[MINECRAFT 1.2.5 PERMISIONS ] Salut TPU am nevoie de ceva, acel ceva find niste PERMISIUNI de minecraft deoarece playeri nu au dreptul la nici o comanda nici macar /sethome sau /spawn am nevoie de un plugin gata facut sau un tutorial serios care sa imi explica in cel mai mic detaliu daca se poate as vrea ca la fiecare grup sa scrie de exemplu : [Jucator] Google [Admin] Google sau [Moderator] Google [Constructor] Google

SERVER: Minecraft 1.2.5
IP : 188.240.248.153
DNS: fara dns dar va fi minecraft.botosani.ro
MAXPLAYERI:35
ADMIN:4 Owner Google Cowner Rockman moderator StyleAdy Admin [ SLOT LIBER ]
BUG-uri: fara
Lag: fara
protectie diamant : are protectie cu diamante

SE TINE 24/24

1 răspuns:
| CsGoProGuy a răspuns:

Daca ai nevoie de un plugin f. bun incearca pluginu essentials