| ThatsMethod a întrebat:

Minecraft! TechnicPack-ul se poate folosi doar daca ai Minecraft Premium? Ca daca nu, vreau sa folosesc Philosopher's Stone in SkyBlock.Deci se poate fara Minecraft Premium? Fundita.

3 răspunsuri:
| ThatsMethod explică:

Nu imi merge.Imi apare Update Failed! Desi mi-am facut cont pe Mojang, pe Tehnic Platform, pe Minecraft. net aveam. Poti sa-mi spui de ce imi da eroare?

| ClaudiuBosu a răspuns:

Uite un link cu TehnicLauncerul fara cont premium(ATENTIE: trebuie sa scrii un nume de cont premium, gen IHATEPINK, 3schatten3 etc.

http://fisierulmeu.ro/56SUI1MGJ6KY/Technic-Launcher-Cracked-jar.html

| ThatsMethod explică (pentru ClaudiuBosu):

Add dead.before ca nu inteleg sad