| Jus7t a întrebat:

Mno, ce parere aveti de League of Legends?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, știu cum e laughing când o să am timp să stau să descarc iar jocul etc, o să te chem la bubuială love struck

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Desene animate. Boooooring. Parerea mea. Ca sunt multi in limba dupa el, e dreptul lor. La fel cum si altora li se pare ca War Thunder e pierdere de timp/grind plictisitor. Ar fi culmea sa ne placa tuturor acelasi joc/gen de jocuri.

| Jus7t explică (pentru GabiDumitrescu):

Mda, eu auzisem pe la unii ca multi il joaca desi nu le face placere, adica se enerveza, e toxic si bla bla.
Eu am jucat putin ca tot auzisem de el si eram curios, de aia si intrebarea.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Jus7t):

Pai si cum ti s-a parut din putinul jucat? Cred ca si eu am jucat un pic. Daca nu asta, DotA, care si ala e un mare spanac overrated. Bine, din nou, parerea mea.

| Wr3nch a răspuns:

Frumos ca și concept, da oribil daca nu ai alti 4 prieteni cu care sa joci.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

M-am jucat o perioadă cu fratele când ne izolam laughing. Mie-mi place arta, adoram când apărea câte un skin nou sau un campion nou să-i studiez toate combo-urile, dar mi se pare că durează prea mult un meci (între 20-50, dar de obicei peste 30 minute) și trebuie să ai timp ca să te joci așa ceva. Chat-ul e toxic, mai ales dacă dai de români, polonezi și ruși, dar ai opțiunea de a da mute. Dacă ai prieteni cu care să faci echipă, să faceți tactici și să-i bubuiți pe fraieri, e un joc decent.

| Jus7t explică (pentru supadeceapa):

Play with me.

M-am lăsat momentan, durează prea mult un meci și e nașpa când joci și știi ca e pierdut oricum din primele 5 - 10 minute pentru ca x sau y vrea sa omoare sub turreta...de vreo 10 ori.
Eventual o sa mai joc rar acolo la blind pick laughing

| OmBanal33 a răspuns:

Cancer de joc

| Jus7t explică (pentru OmBanal33):

Mda, cam asa e, merge rar. Daca ai cu cine e fain sa zicem habar nu am.