| Chirila_Marian_1992 a întrebat:

Multi ani in urma am juat metin2ro, astazi m=am gandit sa joc iarasi numai ca nu gasesc un link de descarcare, orice metin gasesc sa instalez, cand il deschid imi da un singur server si este in engleza, s-a modificat ceva? ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Selecteaza Romania acolo sus in gameforge clientul ala face asa ca e selectata Anglia si joci pe metin2.uk deci selectezi Romania ca sa joci metin2.ro

| andreiITB a răspuns:

Daca iti da metin 2 just for metin2 atunci reporneste calculatorul si daca nu merge reinstaleaza windows-ul