| IEHOVADUMNEZEU a întrebat:

My talking angela și my talkng tom se pot juca și pe pc pe facebook sau pe pc aplicație
Aș dori să mă pot conecta de pe facebook pe joc pe pc
Dau funda cine știe dacă merge și de pe pc pe facebook

1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Nu merge si de pe pc pentru ca tu pe telefon sau tableta ai sistem de operare Android iar pe pc ai windows iar cele doua nu se accepta. de exemplu tu esti un barbat care face curte la doua femei iar cele doua stiu una de alta...ia gandeste-te vei putea sa te insori cu amandoua vreodata? Poate doar daca ai fi turc si in curte sa ai o fantana arteziana din care tasneste petrol laughing))