| nen0rocitu a întrebat:

Neata am si eu o intrebare... vreau sa intru pe lol ( League of Legends) si cand vreau sa pun contul imi spune ca This server is currently busy. PLease try again later. nu inteleg de ce deoarece vb pe skype cu un prieten si el joaca lol in timp ce mie imi da eroare crying si nu inteleg de ce... ma ajutati si pe mine plz

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut nen0rocitu.

Eroarea pe care o primești tu (server is busy) înseamnă că server-ul ești plin și te roagă să încerci să te conectezi mai târziu. Dacă spui că un prieten de-al tău joacă LoL (merge să se conecteze, în timp ce ție nu), poate ar trebui să-ți reinstalezi jocul.

Baftă.winking