| Alyinna a întrebat:

Buna TPU de ceva timp nu mai merge Barn Buddy
Si imi zice:
Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later.
Intru dar tot nu merge...
S.au cand intra imi da eroaRe...
Oare ce are ca nu numai mie imi face figuri...
La toti prietenii mei face asa...straight face

4 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Si mie misa intampla dar incearca.si incearca de multe ori [si de 11 ari] si dac ai intrat te lasa catevasecunde si te scoate. dar mai incearca.eu asa imi fac treaba pe acolo...
apropo ce lvl ai?
funda plz.ac am mare nevoie de una.plz.por favor.in orice limba te rog daca e nevoie laughing

| JaneEyer a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca se fac modificari. Daca vrei sa-ti mearga incearca de mai multe ori, pentru ca pana la urma o sa te lase.Nu te lasa 10 sec, pentru ca pe mine m-a lasat azi surprinzator de multwinking

| marius577 a răspuns:

Lucreaza la el, probabil luni va fi ok, mie imi merge dar cu erori la fiecare 10 secunde.Se iau si ei dupa Facebook. Funda te rog.

| Printzess a răspuns:

Asa mi se intampla si miesad cica lucreaza la burn buddy astiathinking nu putem de cat sa asteptamstraight face