| bmx a întrebat:

Neata...Mi-am descarcat TheGodfather2 si m-am jucat putin, pana am ajuns la o parte pe care nu stiu cum s-o trec.
Deci, pe harta imi apare o tinta, si daca ma duc la tinta ajung intr-o "miniparcare" unde sunt 2 oameni si unul repara o masina.L-am omorat si dupa un timp imi apare iar sa ma duc inapoi la el.Ce trebuie sa ii fac.
Inca o intrabare.La misiunile alea pe care la iau de la oameni de pe strada, stiti voi aia care au o cheie sau 2 teancuri de bani deasupra capului... unii imi dau o misiune care se cheama Sabotage.Ce trebuie sa fac la misiunea aia?
Dati add la mr.perfection97 daca cunoasteti bine jocul si sunteti dispusi sa ma ajutati.

1 răspuns:
| sauron1992 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch Uite aici tot ce iti trebuie