| mary1990 a întrebat:

Neata TPU, am o întrebare intrebatoare, pe care as vrea s-o pun, daca ștergi minecraftul, adica folderul nu jocul se șterge si el, pentru ca am facut o greșeală eu aveam minecraft NON premiu, si uitasem sa-l șterg atunci cand mi l-am luat pe cel premiu si acum nu pot sa pun texturi si moduri... Help :'(

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Neata! Asta cred ca e cel mai simplu lucru dupa pornitul de calculator... ORICE PROGRAM STERS NU SE DEZINSTALEAZA. Nu ai decat sa dezinstalezi premiumul sau ce ti-a ramas instalat si instalezi iar premiumul. Dai pe Control panel si ai Adaugare sau eliminare programe si cauti unde scrie minecraft si dai pe eliminare. Succes!