| SkaterBaa a întrebat:

Niste exemple de jocuri cu razboaie, dar credibile, fara extrateresti sau mai stiu eu ce!
Mia placut FREEDOM FIGHTERS pacat ca nare continuare, ceva in genul lui!
FUNDA pentru cea mai lunga lista ce respecta cerintile

Răspuns Câştigător
| ZuppyIzzy a răspuns:

Deci: god of war,dante inferno,the cursed cruciade,the lord of the rings war in the north,dark souls,all call of duty:X:X, battlefield 3, crysis (nu prea nici mie nu imi place l-am luat sa vad cum e da e greu si sf), si am lasat ce-i mai bun la final big grin skyrim 5 big grin.
Nu le-am zis pe toate astea cred ca o sati placa le-am pus peastea pentru ca imi plac si cam toti baietilor le plachappy iti recomand toate chiar daca nu te decizi.
funda doar daca te-am ajutat si iti placehappysall.

2 răspunsuri:
| johannes a răspuns:

Battle field 2 Bad Company vietnam; Call of Duty MW3(e forte misto jocu l-am jucat); H.A.W.X.; Call of Duty World at War. Eu asta am jucat.

| m1lky a răspuns:

Poi, poti incerca Call Of Duty Black Ops, 4, 3 ( eu mai stiu cate sunt ), Crysis 1/2,