| Jakoban a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri gan Max Payne, Freedom Fighters...
Dar cu cerinte mai mici 64 placa video 448 ram
Si o lista cat mai lunga. Funda ce cele mai multe...

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Frate,tu vrei jocuri cand ai placa video de 64 si nici 500 mb ram?!
M-as mira daca iti merge Max Payne 1, sincer.
Poate Mario iti merge, incearca...

| Jakoban explică (pentru ksuper31):

Lol frate imi merge Max payne 1s 2, Total Overdose si mute altele... daca te deranjeaza intrebare nu mai raspunde si gata asta e asa am eu pc-u mai din lemn...

| ksuper31 a răspuns (pentru Jakoban):

Frate,pe mine nu ma deranjeaza intrebarea, ma deranjeaza cerita.Stiu ca tu ai un pc mai slab, de aceea e imposibil sa primesti o lista de minim 10 jocuri.Toate jocurile tari cer mult.Nu stiu, incearca Wolfenstein:Return to Castle.
Dar crede-ma, cu pc-ul ala mai mult de 10 jocuri nu poti sa joci.
Succes!

| AndreyDeLaGalati a răspuns:

Happy wheels uitate si daca iti place funda te rog.