| Cruz a întrebat:

Niste jocuri de actiune care sa mearga pe:
CPUtongueentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz
CPU Speed: 2.6 GHz
RAM :2.1 GB
Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit
Intel(R) G33/G31
Video RAM: 256.0 MB ( Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family)
Ceva interesant, stiu ca nu sunt multe care sa mearga din cauza placii video dar sa vad poate sunt cateva.

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

Dai la a doua casuta si iti va apare o serie de jocuri, sunt toate jocuriile existente pc-ul tau va scana jocul pe care il selectezi acolo si iti spune cum va merge. Functioneaza 100%!
Bafta!

| vlad_2771 a răspuns:

Pai: fifa 2000-2009; serious sam2, nfs most wanted, virtual tennis 3happy,

| Cruz explică:

Stiu, am incercat, merge dar nu am chef sa stau sa le verific pe toate. Vreau sa stiu care sunt mai populate si faine dar in acelasi timp care sa imi mearga

| Cruz explică:

Subliniez ACTIUNE.