| StefyDaniel0102 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare
Ce jocuri imi merg pe un laptop Toshiba Windows Version: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Processor: Genuine Intel(R) CPU 575 @ 2. 00GHz
Placa video Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family Video Ram 360 MB, Dedicated Video Ram 64 MB

Graphics Card: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

Total RAM: 2.0 GB Ram, windows 7 ultimate 32 Biti, Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family
Dar nu jocuri gen Cs, sau fifa 07 08, sau alte prostii de jocuri miicci. ceva mai Good

Multumesc anticipat!

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Fifa 2007-2014. Pes 2014. Gta 4. Mafia. Funda?

3 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Din cate am vazut eu cred ca merge si gta4. big grin

| StefyDaniel0102 explică:

O sa dau funda diseara cand incerc sa instalez jocurile pe care mi le-atibrecomandat. dar ceva gen NFS Most Wanted sau ceva de genul? Call of Duty? Astept pareri. happy

| Gabriel3002 a răspuns:

Left 4 dead 2 si 1, Bully Scolarship Si daca vrei aplicatia Bluestacks pentru jocuri androidhappy