| VlogarulxD a întrebat:

Niste jocuri de pe steam sub 5 euro? Nu mai am ce sa ma joc crying(

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Stick fight l-am luat cand era la pachet pe humblebundle, Blood and Bacon, asta e fain sa joci cu un prieten, Montaro(eu l-am cumparat fiindca arata cute si am zis sa il incerc, daca il termini si faci badge ai sanse sa scoti banii pe care i-ai platit in joc), daca nu ai luat Quake Champions acum. dupa a 2-ora cand s-a pus free poti sa il cumperi eu il joc de anul trecut, Tomb Rider daca nu l-ai terminat (versiuna normala mai putin de 4.99 E, eu am luat GOTY cy 4.49 E), Dishonored, METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES, din seria Borderlands le recomand pe toate ( pretul difera de la joc la joc), Brothers - A Tale of Two Sons, e foarte bun...cam atat la 5 euro, oooh sau cand mai prinzi oferta cumpara BDO(black desert online), e 4.99 E, jocul ala mi-a mancat zilele si noptile.

| Copila2016 a răspuns:

Nu mai ai ce juca? Nu știu dacă te pot ajuta dar o să încerc. Dacă îți dorești jocuri gratis, ar trebui să muncești, dar nu cum crezi tu de greu...

Trebuie doar să te joci și să îndeplinești diferite misiuni, să vezi reclame, sau să scrii postări ca să primești coduri de instalare oficiale pentru diferite jocuri populare precum Minecraft, GTA V, Sims 4, îți recomand aceste jocuri, sunt bune.

Aceasta este o dovadă că și eu am primit: https://i.imgur.com/KlfKahO.png
( dacă te uiți în colțul din dreapta, jos; vei vedea că una este cu ceas, adică o voi primi, iar cealaltă este primită dar nu puteam să arăt poza la ea fiindcă arăta codul acela. )

Poți intra și îți vei primi jocuri Free în câteva zile. Poftim, dacă intri, îți dau un cod pe care probabil tu îl vei folosi pentru a debloca jocuri după noroc. G4-JULY-CH3S7 expiră pe 08/01/2018; deci, grăbește-te dacă îl vrei.
https://bit.ly/2Jnx3bP

Mult succes la treabă, dacă te apuci happy

| Private222222222 a răspuns:

Plantera este un joc mic, amuzant cam la 3 euro care te va tine ocupat daca iti plac tycoon-urile.
Sincer alte jocuri sub 5 euro nu prea mai stiu sa fie interesante, dar poti astepta pana la un steam sale si atunci sunt multe jocuri interesante sub 5 euro.
Medal of Honor: Airborne, un joc excelent shooter cu campaign foarte bun, si mai este un server rulat de comunitate unde mai joaca cativa playeri.
Company of Heroes 2, un real-time-strategy in care din default ai 2 factiuni: sovieticii si wehrmacht, este "easy to play, hard to master" dar este interesant si comunitate de nota 10.
Sper ca te-am ajutat catusi de putin happy