| Danzzz55 a întrebat:

Nu am deloc experienta cu youtubeul si am filmat un video cu frapsul a a juns la 11 min si are 2gb si ceva si la rentat ( cand il bag trebuie sa se incarce) si sta mai bine de 3 ore si se incarca foarte greu, trebuie sa iau un program de editare ceva sa ii fac anumite chestii la video? filmez cu fraps full version.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca problema ta e timpul & viteza de upload. Lasa-l mai mult timp sa se incarce ca e destul de mult 2gb.