| AlexFedericis a întrebat:

Nu imi mai merge Minecraft-ul.Cand pornesc laucher-ul imi arata scris mare MINECRAFT ca de obicei dar dupa aceea nu porneste laucherul.Imi puteti spune cum as putea repara asta?
PS:Am incercat si sa reinstalez Minecraft-ul.

Răspuns Câştigător
| TheFanta a răspuns:

Daca ai launcher de la Team Extreme nu il poti repara doar daca reinstalezi windowsul, ti-as recomanda un alt launcher cum ar fi Terra Gaming

| AlexFedericis explică (pentru TheFanta):

Imi poti da un link de unde sa il downloadez?

| AlexFedericis explică (pentru TheFanta):

Imi poti da un link de unde sa downloadez laucherul de la TerraGaming?

| TheFanta a răspuns (pentru AlexFedericis):

Cauta TerraGaming Launcher Download.

5 răspunsuri:
| Nakori a răspuns:

Daca nu ai cea mai noua versiune de Java s-ar putea sa nu porneasca... incearca sa reinstalezi Java-ul.

| AlexFedericis explică (pentru Nakori):

Am incercat si asta...