| Shrek32154 a întrebat:

Nu imi merge metinul. Cand intru el se incarca pana ajunge la hackshield ala se incarca 2 patratele si sta asa...pana imi arata o eroare : HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR ce e aia? cum intru in joc waiting?

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR inseamna ca programul cu care (in Metin) se pastreaza jocul cica fara Hackuri nu-s-a putut si-a facut up to date si fara sa mearga Hack shield nu iti merge Metinul
Rezolvare:Astepti sa treaca de la sine(asa mi s-a intamplat si mie)sau reinstalezi windowsul(am facut si treaba asta si dupa mi-a mers)
P.S: nu merita sa joci metin2 ai bine iate destory LoL(league of legends), Aion, Cabal sau World of warcraft(Pandaria, Cataclism sau WOTLK)