| Raveica_Silviu_1996 a întrebat:

Nu imi merge minecraft, il deschid imi apare updating launcer si dupa cateva minute se inchide ce sa fac?

2 răspunsuri:
| alinutzu50 a răspuns:

Verifica daca ai cea mai noua versiune de Java instalata. Daca o ai si tot nu merge incearca Minecraft-ul asta:
https://kickass.so/minecraft-1-8-installer-team-extreme-exe-t9351384.html
Cu el vine si Launcher-ul de la Team Extreme de pe care te vei putea juca si versiuni mai vechi de Minecraft.

| Butnaru_Andrei_1993_8E0b a răspuns:

NU ati merge java, ori nu ai bine configurat pentru ca l-ai piratat