| DarkusXD a întrebat:

Salut, am o mica mare problema la "marele joc" Minecraft.

Am incercat mai multe versiuni ale acestuia si am aceeasi problema, aceea fiind:

Deschid minecraft (fie cu run as administrator, fie fara). Scrie updating launcher, se incarca, se inchide minecraftul, dupa care se deschide automat si scrie "MINECRAFT", dupa care apare iar updating launcher. Nu se incarca, dar se inchide dupa 2-3 secunde. Inainte imi mergea chiar acceptabil...

Detalii pc:

Windows 7U, 32bit
AMD sempron 2800+ 1. 61GHZ
Memorie RAM 2GB
Placa video nVidia GeForce de 520mb, e destul de buna.
Si cam asta ar fi tot ce e important. Tin sa mentionez ca am toate driverele la zi, java la fel, directx la fel, etc.

1 răspuns:
| Magiculmarian32 a răspuns:

Singura solutie este sa iti iei alt launcher devil)