| sergiuskolka a întrebat:

Nu imi merge minecraft imi apare o eroare : could not create the java virtual machine. error : a fatal exception has occurred. program will exit. va rog ajutati-ma daca puteti!

2 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Cred ca nu ai ultimul update de la Java, incearca sa-l updatezi, iar cealalta e tot din cauza la java.

| dwdavid12 a răspuns:

Sallut

Am avut si eu eroarea acesta.Am dezinstalat java si am sters minecraft. Apoi am instalat din nou java dupa minecrafthappy.