| sergiuskolka a întrebat:

am o intrebare. cand ma bag pe minecraft imi apare o eroare java : could not create the java virtual machine si inca o eroare : a fatal exception has occurred. program will exit va rog ajutati-ma imi place minecraft

2 răspunsuri:
| daruius11 a răspuns:

Poate ca nu ai Java daca il ai stergel de tot si sterge si minecraft si apoi fa lava primul si apoi minecraft

| dwdavid12 a răspuns:

Sallut! si eu am avut eroarea aceea. Eu am sters Java si Minecraft si am instalat din nou Java dupa Minecraft.Asa mi-a mers...