| Dannyyyyyyyy a întrebat:

Nu imi zice cineva filme foarte tare:Horror; comedie; actiune;

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Numai filme vechi si demodate ii spuneti. Uitati aici filme ADEVARATE:
Horror- the exorciste (vezi trailere pe internet)

Comedie- Placinta Americana

Actiune- Motivat sa ucida, Avatar, Ostatici sub acoperire, The Expendables, 300 spartani.

| georgica955 a răspuns:

Ca film horror eu iti recomand filmul"Avertizarea" cu Chuck Norris comediebig grinenis pericol public, singur acasa de craciun, actiune:terminatorul, deathkinght. bft la vizionare!

| Nastase_Andrei_1997 a răspuns:

Salut.Iti recomand "Paranormal Activity" ca film horror.Bft la vizionare!