| ghorghe123 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu imi merge FIFA 13 avand in vedere ca jocuri ca GTA IV sau Euro Truck Simulator 2 imi merg la perfectie, iar aceste jocuri cer mult mai mult decat FIFA 13. Eu indeplinesc cu succes cerintele recomandate pentru FIFA 13 doar procesorul meu este putin mai mic de 2.4 este Intel dual core de 2.33 dar asta nu prea conteaza si am o placa video prea buna un ATI Radenon 5450 de 1gb.Ce pot sa fac? Cand intru in FIFA 13 imi ramane blocat si dupa 7 min imi apare sa selectez limba iar atunci ramane blocat. Dau Funda +Vot!
Va rog sunt disperat!

3 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

L-ai luat dupa in site prost, incerca altul, sa cine stie daca ai bani ia-l din magazin.

| ѕოiℓ a răspuns:

Dami add pe bmx.parkour@yahoo.com
Ca ti-l fac eu.

| ghorghe123 explică:

Am uitat sa specific ca pes 2013 merge super fara pic de lag sau altceva...