| seba66 a întrebat:

Nu-mi merg jocurile.De ce? Spune ca am nevoie de un Program. Ce program? Va rog sa imi dati un link.Plz

4 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Pai ce tip de jocuri? poate sa fie de la drivere (sunet, video), poate sa fie ca nu ai configuratia sistemului destul de buna pentru ele. daca vrei sa si detailezi ca tip de jocuri si eroarea de ti-o da poate putem sa te ajutam.

| seba66 explică (pentru DeathDealer):

Pei mie imi merge un singur joc counter strike.Mie numi merg jocurile cu grafica buna cer program trebuie sa iau?

| DeathDealer a răspuns (pentru seba66):

Pai pentru cs nu iti trebuie mare lucru. adica merge si fara sa ai driverele instalate. tu, cred ca nu ai driverele instalate de la placa video si de aceea nu iti merg. trebuie instalate ca sa iti mearga. bafta!

| seba66 explică (pentru DeathDealer):

Ok mersi