| andeeutzyka a întrebat:

Stie cineva cu ce program se fac CD-urile pentru masina? are nevoie tata!
dau funda!

P. S.:dati-mi programe care chiar merg ...nu am chef sa stric prea multe CD-uri am stricat deja 12.

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

NERO (daca nu il ai ia-l de pe net).
Insa poti inregistra si fara.
Cu Medaiplayer, selectezi melodia si dai burn (trebuie sa te invete cineva).
Insa vezi ce extensie citeste CD-ul masinii, poate nu citeste extensiile melodiilor pe care le inregistrezi tu.

5 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

NERO versiunea 9
Sper ca te-am ajutat.

| DJohnny a răspuns:

Nero versiunea 9 ai grija ca sus scrie cd/dvd alege de acolo ce ai.
Sper ca te-am ajutat.

| LexieG a răspuns:

Cel mai bun program de facut CD-uri este NERO.Succesbig grin Funda plz big grin

| NOname_4985 a răspuns:

Buna...pai eu folosesc nero start mart incearca sh u... funda :d

| annamarya5260 a răspuns:

Fa-le cu nero smart in ce format vrei audio sau mp3