| Klau97 a întrebat:

Nu stie nimeni un RPES ( liga 1 Romania ) pentru PES 2013, dar sa fie sezonul 2013-2014 si numele echipelor sa fie Cheslsea, Manchester United nu London FC, Man. Blue sau alte porcarii de genu, si daca se poate si Bundesliga + transferuri din vara cu Neymar la Barcelona.Dau funda pentru cel mai bun patch.

Răspuns Câştigător
| RazvanNeeck a răspuns:

Ligi bonus, Echipele nou promovate din toate ligile+Liga1, sezonul 13\14, Transferurile la zi -http://www.pesromania.ro/......13-vers-60

4 răspunsuri:
| Tin_Ius_1991 a răspuns:

Ww.pesromania.org/download-rpes2013/144.html asta e cel mai bun dintre toate. cu toate transferurile cu echipe din Anglia Germania Italia Romania Spania. toate stadioanele pentru fiecare echipa din Spania, Italia, Anglia si cateva pentru Germania, franta si peste 50 de stadioane...

| Klau97 explică (pentru Tin_Ius_1991):

Multumesc pentru raspuns, este mult mai bun cei de la pesromania.org decat cei de la pesromania.ro dar totusi acum ma joc FIFA 14.