| hudi a întrebat:

Nu stie nimeni un server de minecraft survival roman dau funda da vrea ipul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neverplayer a răspuns:

Minecraft Romania
ip:sv.minecraftromania.ro

| costache21 a răspuns:

RomanianCraft sau RomanianCraft2 si pass 123, iar pentru ip vorbim pe hamachi

| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Salut dai add la id-ul grigg_ionut99 si jucam impreuna, pe surival, gen PvP cu batai castele, eventuri si milte altele happy salut

| enax a răspuns:

Am eu un server, survival, prin hamachi, adytzu98 parola enache ip 5. 174. 168. 205, as vrea sa ai skype sa vorbim sa facem episoade si sa le dam pe youtube big grinwinking

| Coporan123 a răspuns:

Intra pe mc.lolzidle.com este server survial Pvp. Avem eventuri mereu

| cristi12321 a răspuns:

Cel mai tare sv id hamachi: kilabserver1, 2,3, 4,5 parola:1234 ip:wizcraftro.zapto.org

| goodmatz a răspuns:

Stiu eu este surv.mcro.eu e cel mai tare server daca nu surv.mcro.eu

| YXZ a răspuns:

Stefan3001 pe YM si iti dau eu server

| Leemur a răspuns:

Amice, incearca serverul romanesc bfbminecraft.eu (IP si site), server in care adminii nu se baga. Vezi mai multe informatii despre server pe site.

| Aleeeeeeeexxxx a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai tare server de minecraft pe care am jucat pana acum este: 188.240.1.172:25565 adica mck.mcro.eu.Admini prietenosi si eventuri super.Va puteti conecta la server cu ajutorul adresei 188.240.1.172:25565 scrisa la Mulyplayer-->Server Adress sau direct cu mck.mcro.eu fara portul 25565.

| FlavyNice a răspuns:

Incercati pe asta e cel mai tare pe care am intrat vreodata merita: minecraft-land.zapto.org

| DarkLord93 a răspuns:

Salutare Bro add pe skype mihai.george93 si prin ajutorul programului Hamachi vei intra pe un super server minecraft 1.4.7.Poate daca gasesc eschipa pentru el il hostez, va astept pe toti;-)

| Singuraticu_Dragomir_1967 a răspuns:

| Ionut_Razvan_1998 a răspuns:

CactusCraft