| Angel_4263 a întrebat:

Nu stiti in japonia exista messenger? As putea vorbi cu prietena mea din japonia?

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

Exista( cred ) daca nu vorbiti prin spyke! Fundathinking

5 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Cred ca da dar exista spyke! fundathinking

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Skype, bre, copii, nu Spyke laughing

Da, sigur ca exista, doar messengerul e un software. Iar tastatura poate sa si-o seteze el cum vrea, mai ales daca vrea sa scrie cu litere latine.

| Epicness a răspuns:

Da cum sa nu existe poti sa vezi ca exista yahoo.co.jp

| Angel_4263 explică:

Sunt fata. Iar fata din japonia este cea mai buna prietena a mea.

| sabinaashan a răspuns:

Exista, dar nu puteti vorbi pe messenger deoarece calculatorul si imprimanta sunt setate in limba japoneza, si daca ea iti va scrie ceva iti va aparea caractere japoneze sau niste patratele. Asta am patit-o si eu. Poti vorbi cu ea pe spyke.