| chitaraclasica a întrebat:

In iulie voi merge in tabara la sinaia si as vrea niste idei de petrecere a timpului cu grupul. Stiu eu ...jocuri? Cele mai frumoase idei primesc fundita promit happy.

Răspuns Câştigător
| Didi14 a răspuns:

Mergeti in oras, astfel cunoasteti sinaia.

In camera puteti juca remi, monopoli(europolis), adevar sau provocare(jocuri asemanatoare mai sunt : sultanul, telefonul fara fir, etc).

Puteti iesi afara sa jucati:volei, prinsa, ascunsa, fazan, etc.
Ascunsa puteti juca si in pensiune sau na depinde unde sunteti cazati.

Aaaaa si inca ceva: farse la telefon!laughing)laughing
Sper ca te-am ajutat cu ceva!

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Sa citesti o carte buna si apoi sa comentezi cu grupul de prieteni!

| anyka18 a răspuns:

Remi, carti, lapte gros, fotbal si puteti face multe concursuri, puteti sa va jucati pe foaie tari si orase.etc

| georgegs a răspuns:

Sticlutabatting eyelashes

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Ati putea sa juca adevar sau provocare, sticluta cu otrava, racit bolnav sau mort, jocuri cu carti, v-ati ascunselea...

| chitaraclasica explică:

Jocul cu tari si orase pare interesant pacat ca nu ai detaliat remi carti etc cred ca ne-am plictisit cu totii si fotball...lapte gros e o idee buna. alte sugestii?

| chitaraclasica explică:

Mi-a placut faza cu farsele la telefon