| Nico_Cristy_1981 a întrebat:

Nu stiu ce jocuri sa mai joc. vre-o recomandare?

Răspuns Câştigător
| valimihai154 a răspuns:

Ok atunci incearca astea:
Fatal Frame 2, Amnesia: The Dark Descent, Silent Hill 2, Siren Blood Curse, Penumbra: Black plague

unele dintre ele cica te ataca psihic sper ca te-am ajutat acuma

funda?

| Nico_Cristy_1981 explică (pentru valimihai154):

Sunt nou in TPU si nu stiu cum sa dau scuze

| Nico_Cristy_1981 explică (pentru valimihai154):

Imi
pare rau dar sunt nou

dar o sa le incerc. fatal frame 2 l-am vazut pe youtube si e super tare mersi pentru recomandari mai asthep si altele

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valimihai154 a răspuns:

Dead space. happy

| Nico_Cristy_1981 explică (pentru valimihai154):

L-am jucat si pe ala am terminat 1 2 si 3 a fost suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper jocu acuma sa vad alte recomandari oricum mersi]]]

| killerbosss a răspuns:

Sa:mp (server ip:rpg.bugged.ro)

| Andra_Andreea_1999_AXyj a răspuns:

Horror:Slender man!

| Roxana_Oana_1991 a răspuns:

Ceau, vrei sa faci bani pe internet!?
Joc de strategie gratuit, nu trebuie descarcat se joaca direct in browser, colectezi resurse zilnic, lucrezi zilnci la proprile cladiri si primesti bonus zilnc in fuctie de activitatea ta, toate resursele se pot converti in gold si goldul in euro pe care il puteti retrage in paypal sau prin transfer bancar! Succes!
www.hamllet.co